Sukčiams naudojantis DELFI vardu ekspertai perspėja: žmonės privalo mokytis atpažinti melą

Sukčiai naudojasi garsių žmonių vardais© DELFI Pastarosiomis savaitėmis internete pasklidus melagingai informacijai, bandant sudaryti įspūdį, kad ją skleidžia portalas DELFI, ekspertai sako, kad tai – pavyzdys problemos, kurią šiuo metu bando spręsti visas pasaulis. Technologijoms tobulėjant tuo naudojasi ir piktavaliai, tad veiksmingiausias įrankis šioje kovoje gali būti tik vienas – ugdomas žmonių sąmoningumas.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/m360/naujausi-straipsniai/sukciams-naudojantis-delfi-vardu-ekspertai-perspeja-zmones-privalo-mokytis-atpazinti-mela.d?id=81733395

LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė apie Informacinį saugumą

„Įvertindami valstybei iškilusius pavojus, privalome stiprinti savo gynybines galias visose srityse. Ir pirmiausia – informacinėje erdvėje, nes pastaruoju metu patiriame atvirą informacinį karą. Nuolatinė dezinformacija, provokacijos ir priešiška propaganda tapo grėsme valstybės saugumui. Gauti objektyvią ir suprantamą informaciją šiandien šalies žmonėms tampa tikru iššūkiu. Todėl visuomeniniam transliuotojui tenka ypatinga misija – ne tik aiškiai ir suprantamai informuoti visuomenę, bet ir stiprinti pilietiškumą ir patriotizmą, neleisti klaidinti mūsų žmonių ir žeminti mūsų valstybės. Informacinis atsakas – nacionalinės gynybos dalis“, – pabrėžia Prezidentė.

šaltinis LRP